close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć
 • OSTRZEŻENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 •  

   

   

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP dokłada wszelkich starań, aby ostrzeżenia dla podróżujących były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Mają one jednak charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

   

  Treść ostrzeżeń pozostaje aktualna do czasu publikacji nowych komunikatów.

   

  Zaawansowane opcje przeglądania arrowDown
  Wyszukaj
  29 czerwca 2016
  Turcja - aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących
  Z uwagi na zamachy terrorystyczne w Turcji Ministerstwo Spraw Zagranicznych stanowczo zaleca obywatelom polskim podróżującym do tego kraju zachowanie wzmożonej ostrożności podczas pobytu w aglomeracjach miejskich jak i ośrodkach turystycznych, w tym unikanie wszelkich zgromadzeń w miejscach publicznych.
  10 czerwca 2016
  Francja - informacja o stanie bezpieczeństwa
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że w związku z zamachami, jakie miały miejsce w Paryżu w listopadzie 2015 r., na terenie Francji obowiązuje stan wyjątkowy. Jest on związany z utrzymującym się najwyższym stopniem alertu antyterrorystycznego.
  10 maja 2016
  Nigeria - aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje o szczególnie wysokim zagrożeniu atakami pirackimi na statki w Zatoce Gwinejskiej oraz zamachami terrorystycznymi na terenie północnej i środkowej Nigerii, a także napadami rabunkowymi i porwaniami na terenie całego kraju.
  1 2
  ...
 • Zagrzeb - Spacer z Ambasadorem