close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • PARTNERSTWO WSCHODNIE

 • 13 września 2016

  Departament Wschodni zaprasza na II spotkanie pt. Przyszłość Partnerstwa Wschodniego – Droga do Szczytu 2017 z Pełnomocnikiem Ministra Spraw Zagranicznych ds. Partnerstwa Wschodniego Janem Hofmoklem, które odbędzie się 30 września o godzinie 13:00 w gmachu MSZ.

  Wrześniowe wydarzenie jest kontynuacją lipcowej debaty i tym samym kolejnym z cyklu spotkań, które będą realizowane przez Departament Wschodni. W debacie uczestniczyć będzie również Hanna Jahns, doradczyni Komisarza ds. Europejskiej Polityki Sąsiedztwa i negocjacji akcesyjnych.

   

  Zbliżający się Szczyt Partnerstwa Wschodniego w 2017 roku na nowo pobudził dyskusję o dalszym losie unijnej polityki Partnerstwa Wschodniego. Podczas gdy oczy Unii Europejskiej są dziś skierowane na m.in. kryzys migracyjny, potrzeba redefinicji celów i instrumentów tej polityki wydaje się szczególnie ważna. Celem spotkania jest wymiana sugestii i komentarzy na temat kierunku rozwoju Partnerstwa Wschodniego oraz polskiego zaangażowania w tej kwestii.

   

  Z uwagi na ograniczoną liczbę dostępnych miejsc uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu (zawierające imię, nazwisko, funkcję i nazwę reprezentowanej organizacji) na adres dw.sekretariat@msz.gov.pl do dnia 26 września 2016.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: