close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • INNE WYDARZENIA

 • 1 października 2018

  Departament Współpracy Ekonomicznej MSZ informuje o naborze do udziału w konkursie „V4 Innovators in Israel Training Program”, ogłoszonym przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.

  Konkurs jest adresowany przede wszystkim do startupowców z krajów Grupy Wyszehradzkiej działających w takich branżach, jak ICT, biotechnologia, transport, fintech, cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja oraz cybernetyka. O udział w programie szkoleniowym mogą się też ubiegać pracownicy inkubatorów.

   

  Siedmiu wybranych kandydatów z Polski weźmie udział w programie szkoleniowym w Izraelu w dniach 3-19  grudnia 2018 r., składającym się m.in. z sesji mentoringowych i  konsultacyjnych przeprowadzanych przez izraelskich ekspertów, spotkań z przedsiębiorcami i interaktywnych warsztatów.

   

  Celem pilotażu jest wsparcie startupów z krajów Grupy Wyszehradzkiej w ocenie potencjału rynkowego ich innowacyjnych pomysłów, rozwiązań, produktów czy usług oraz dostarczenie im praktycznych umiejętności przydatnych w prowadzeniu innowacyjnego biznesu.

   

  Nabór wniosków prowadzony przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki potrwa do 22 października 2018 r.

   

  Więcej informacji na temat konkursu, zasad udziału w nim oraz wymaganych dokumentów aplikacyjnych, a także samego programu szkoleniowego znajdą Państwo na stronie: https://www.visegradfund.org/news/call-applications-v4-innovators-israel-training-program/

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: