close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • INNE WYDARZENIA

 • 7 czerwca 2018

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych wraz z Departamentem Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego zapraszają na III Forum Eksportowe, które odbędzie się 15 czerwca 2018 r.,w siedzibie Urzędu przy al. Niepodległości 34, w Poznaniu.

  Tematyka Forum dotyczy wsparcia finansowego dla wielkopolskich przedsiębiorców, w tym eksporterów, oraz wsparcia dla firm w ramach realizacji zamówień publicznych dla organizacji międzynarodowych, jak: Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ), Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE), NATO, Międzynarodowy Czerwony Krzyż, itp.  Jest to jeszcze mało znany sposób na rozwijanie potencjału eksportowego polskich firm, który zdecydowanie zasługuje na większe zainteresowanie ze strony biznesu.

   

  Aktualną ofertę programów pomocowych, dotacji oraz współpracy z zagranicą przedstawią specjaliści z Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Zagadnienia prezentowane do tej pory podczas licznych spotkań instytucji centralnych w Warszawie, tym razem zostaną omówione w Poznaniu.

   

  Zaprezentowana zostanie również najnowsza oferta instrumentów finansowych Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, przeznaczona dla eksporterów z Wielkopolski.

   

  Podczas Forum  będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się z ofertą pożyczek, poręczeń i wsparcia eksperckiego dla biznesu, z informacjami celnymi i podatkowymi, z ofertą ubezpieczeń transakcji zagranicznych jak również nieodpłatnych usług Wielkopolskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów.

   

  Przewidziano czas na indywidualne rozmowy z prelegentami oraz uczestnikami Giełdy Kooperacyjnej, tj. z przedstawicielami administracji oraz instytucji otoczenia biznesu: Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o., Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji, Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A., Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. w Poznaniu, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów.

   

  Forum dedykowane jest wszystkim obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, ekspertom biznesu, pracownikom samorządów lokalnych, współpracujących na co dzień z firmami w gminach i powiatach, jak również studentom wszystkich kierunków, dla których przygoda z eksportem może zacząć się jeszcze na studiach.

   

  Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 12 czerwca 2018 r. pod adresem: coie@umww.pl

  Zgłoszenie powinno zawierać nazwę firmy, imię i nazwisko uczestnika oraz dane kontaktowe (adres, e-mail).  Udział w Forum jest bezpłatny.

  Szczegółowy program Forum oraz Informacja nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się pod linkiem: PROGRAM  

   

  Informacji nt. Forum dostępne są również drogą telefoniczną, tel. 061 62 66 267 lub 061 62 66 269.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: