close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • INNE WYDARZENIA

 • 24 września 2018

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Departament Współpracy Ekonomicznej uprzejmie zaprasza przedsiębiorców, przedstawicieli administracji centralnej i samorządowej oraz członków instytucji otoczenia biznesu do udziału w seminarium organizowanym przez Agendy ONZ, 6 listopada 2018 r., w Genewie.

  Celem wydarzenia jest zapoznanie uczestników z możliwościami biznesowymi oferowanymi przez rynek zamówień publicznych organizacji międzynarodowych zrzeszonych w ramach Common Procurement Activities Group – CPAG (Gavi Alliance, IBE-UNESCO, ILO, IOM, ITU, ITC, UNAIDS, UNICEF, UNDP, UNHCR, UNITAR, UNICC, UNOG, UNOPS, the Global Fund, WHO, WIPO, WMO, WTO).

   

  Seminarium zostanie zrealizowane w języku angielskim.

  Uczestnicy we własnym zakresie ponoszą koszty transportu i pobytu na miejscu. Udział w szkoleniu i spotkaniach dodatkowych jest bezpłatny.

   

  Do udziału w szkoleniu organizowanym przez CPAG należy zarejestrować się bezpośrednio, w terminie do 2 listopada 2018 r. pod adresem https://reg.unog.ch/event/26063/, gdzie dostępna jest również agenda tego wydarzenia.

   

  Jednocześnie prosimy o przekazanie informacji o gotowości udziału w wydarzeniu do DWE MSZ, na adresy: marcin.nowak@msz.gov.pl ; beata.pich@msz.gov.pl.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: